Nuotykių Miestas

Vilniaus AKROPOLYJE,
8-659-14797, 8-659-17377
info@nuotykiumiestas.lt
Nuo 10 iki 22 val.

Mūsų šaunieji personažai šventinę programą gali vesti lietuvių, rusų, lenkų arba anglų kalbomis.

KARINĖ MISIJA

Rikiuot! Kairėn! Dešinėn! Viens, du, trys... Esi drąsus? Nebijai iššūkių? Jei taip, tai ši misija skirta būtent Tau! Greitai bėgsi, lipsi virvėm, teks maskuotis ir tykoti, bei slaptus gestus kartoti. Baigęs misiją Tu šią, gausi ir diplomą. Ei, kary, laukiam Tavęs...

 

 

 

 

ELZA

Ledo šaly nuo seno, Elza burdama gyveno. Jei nebaisūs Tau žvarbios žiemos speigai, žavi nuostabiosios Elzos kerai. Paskubėki ir Tu! Šokti, burti bus smagu!             

 

 

 

 

ŽMOGUS VORAS 

Aš esu superherojus Žmogus voras ir bendrauju su visais vaikais. Aš renku drąsių, narsių, protingų ir vikrių vaikų komandą. Jei Tu kaip tik toks, kviesk visus savo draugus ir pirmyn į komandos atranką. Vaike, susitiksime Nuotykių  mieste. Aš Tavęs laukiu...

 

 

 

 

 

RAGANAITĖS ŠVENTĖ 

Šoka, trypia ir kvatoja, karts nuo karto ir su šluota paskrajoja. Raganaitė mūs gabi, burti moka, užkerėti ir ant šluotos pasėdėti. Jei esi drąsus, gabus, griebk visus savus draugus ir išmoki burtų paslapčių, raganiškų šokio judesių. Raganaitė Šatrija laukia tavęs!

 

 

 

 

 

MAKVYNO RALIS 

Pažiūrėkite, be juoko,- ar gi aš važiuot nemoku? Patys rieda mano ratai ,- taip važiuoja akrobatai. Pasakykite, vaikai, iš tiesų,- juk neblogai? Azartiškos lenktynės mano mėgstamiausios, juk aš esu visų greičiausias! Drrrnnn..

 

 

 

 

 

 

KITĖ 

Aš esu linksmoji Kitė, smalsi, žavi, miela katytė. Smagios dainos, gražūs šokiai, visa tai aš puikiai moku. Mėgstu puoštis ir gaminti, bei visus savus draugus vaišinti. Aš esu draugiškiausia, o rožinė spalva man - pati gražiausia!

 

 

 

 

 

KIŠKYTĖ MORKYTĖ

Kas čia striksi? Kas čia morką griaužia ir aštrius dantis galanda? Ar tik ne Kiškytė Morkytė... O taip, iš tiesų tai ji! Žaidžia, šėlsta ir bėgioja, su visais vaikais mielai kvatoja. Pasikvieskim ją kartu, su Kiškyte bus smagu!

 

 

 

 

 

MEŠKUTĖ TINGĖ 

Labai miela, graži, draugiška, tik labai lėta... Ji mielai leidžia laiką su mažesniaisiais Nuotykių miesto jubiliatais. Lanksto iš balionų visokias grožybes, piešia ant veidų, užrašinėja mažųjų norus, kuriuos perduoda Kalėdų Seneliui. 

 

 

 

 

 

MONSTRIUKAS

Rožinis ir žalias... Mėlynai raudonas... Mūs Monstriukas pats smagiausias, draugiškiausias ir linksmiausias. Ko jis tik neprisigalvoja? Šokiai, dainos, estrada, nenuvils jis niekada. Monstriukas privers visus šypsotis, o vaikus labai kvatotis. Šėlstam, siaučiam mes kartu,   nes su Monstriuku labai smagu.

 

 

 

 


LINKSMOJI FĖJA 

Visos mergaitės svajoja būti gražios, puošnios ir išdidžios - tokios kaip mūsų linksmoji  fėja. Ši tema daug džiaugsmo suteiks bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams. Linksmoji fėja nuskraidins vaikučius į paslapčių kupiną pasaulį, išmokys baltosios magijos paslapčių ir  pamokins vaikus naudotis burtų lazdele!

 

 

 

 

NYKŠTUKĖ TUKĖ

Aš nykštukė vardu Tukė. Su manimi labai smagu, todėl turiu aibes gerų draugų. Mėgstu dūkti ir šėlioti, su vaikais smagiai pašokti. Būryje gerų draugų visad gera ir džiugu! Linksminkimės tavo šventėje kartu! Parašykim ar nupieškim laišką Kalėdų seneliui, juk Jūs patys geriausi ir šauniausi vaikučiai!

 

 

 

 

 

ŽMOGUS ŠIKŠNOSPARNIS

Aš esu tamsos karys, niekas manęs nesustabdys. Dvi smailios ausys puošia mane, geriausiai jaučiuosi juodam kostiume. Tik tu, geriausias drauge, gali atpažinti mane. Įstok į superherojų komandą ir kurkime kovos planą drauge!

 

 

 

 

 

PRINCESĖ

Jei dar tikite pasakomis ir jų herojais, nepraleiskite progos susipažinti su jais iš arti. Išpildykite savo svajonę į šventę pasikvietę žaviąją princesę. Nepraleiskite progos sužinoti, kaip jai sekėsi miegoti ant žirnio, bučiuoti varlę ir užmigti amžinu miegu..

 

 

 

 

 

KLOUNAS SPINDULĖLIS

Šoka, bėga, krenta, kliūna, atsistoja, vėl pargriūna, bet kvatoja visada, nes jo nuotaika gera. Klounas Spindulėlis linksmina vaikus, skleidžia puikią nuotaiką, džiugina visus.

 

 

 

 

 

 

 SLAPTOJI AGENTĖ   

Labirintai, Morzės abėcėlė, padidinamasis stiklas, pirštų antspaudai ir juodi akiniai. Tai slaptojo agento daiktai. Jei nori patekti į slaptųjų agentų būrį, turi nedelsiant atvykti į Nuotykių miestą, surasti paslėptas užuominas, iššifruoti paslaptingąjį kodą ir tuomet gauti Slaptojo Agento pažymėjimą.

 

 

 

 

 

DŽINĖ

Ar norite pajusti tikrąją rytų dvasią? Egzotiškasis svečias iš tolimųjų kraštų sušoks linksmą ir ritmingą šokį,  pakvies į šokio sūkurį prisijungti ir vaikučius. O kaip gi skraidantis kilimas? Jis bus būtinai surastas!

 

 

 

 

 

 

INDĖNĖ

Smagūs žaidimai ir užduotys su Indėne Lokio Pėda suteiks vaikams daug smagių akimirkų. Lokio pėda Jus išmokys indėniškų gestų bei Didingojo šokio. Pasiruoškite nuotykiams senųjų gyventojų žemėse ir linksminkitės su draugiška bei išmintinga indėne.

 

 

 

 

 

HAVAJIETĖ

Saulė ir egzotika dvelkianti gimtadienio šventė. Kartu su tikra havajiete pasidabinkite gėlių karoliais ir pasinerkite į siautulingą muzika ir šiluma alsuojančią šventę. Nusiteikite lankstumo reikalaujančioms užduotims, kurios privers nubraukti ne vieną prakaito lašą!

 

 

 

 

 

PIRATĖ

Laivas... Kapitonas... Lobis... Jūra... Daug užuominų, bet kas gi tai? Visgi tai Piratė. Vis keliauja, ieško lobio, spąstai tyko jos kaskart. Jeigu mėgsti iššūkius, turi daug jėgos ir nebijai piratiškos mankštos, tai Piratė Tavęs lauks! Ji tikrai tikrai nesnaus... 

 

 

 

 

 

OLAFO LINKSMYBĖS

Ant kalno šiąnakt spindi sniegas, pėdsako nei nematyt, vieniša karalystė ir kas gi gali ją valdyt? Ledinis vėjas kaukia, siaučia viduje, bet štai linksmuolis Olafas praskaidrins dieną šią, pokštaudamas, juokaudamas su stebuklingom sniego dulkėm! Pavers jis karalystę šią linksmiausia iš visų!

 

 

 

 

 

JŪREIVĖ

Svajoji apie kvapą gniaužiančias keliones beribėje jūroje? Negali gyventi be nuotykių, iššūkių ir linksmų dainų? Tuomet Tu jau turi jūrininko dvasią! Belieka susitikti su tikra jureive, kuri Tau perduos savo žinias ir patirtį. Ji išmokins įvairių gudrybių kurios pravers jūroje - irkluosite, plauksite, rišite jūrinius mazgus. Pasiruoškite tapti bebaimiais jūrų vilkais!

 

 

 

 

LINKSMUOLYTĖS LINKSMYBĖS

Kviečiame į žaviosios Linksmuolytės - klouno draugės linksmybes. Su šiuo spalvingu personažu vaikučiai galės piešti, dūkti bei kvatotis. Juokingos užduotys, smagios estafetės nepaliks abejingo nei vieno vaiko. Mažyliai išmoks pasidaryti šventines kepurytes, pamatys, kaip Linksmoji Klouno draugė moka išlankstyti iš balionų žvėrelius bei gėlytes.

 

 

 

 

 

ŠUNYTĖ AMSYTĖ

Bėga Šunytė... Skuodžia Amsytė... Ji tikrai labai smagi, bei labai labai guvi, Amsytė lekia pas vaikus, mažučius ir geručius. Švelniai ji sulos "Au - au, kiek vaikų daug pamačiau!". Neįmanoma atsispirti šaunios ir mielos Šunytės Amsytės draugystei.

 

 

 

PELYTĖ MINĖ 

Vikrioji Pelytė Minė patiks ir mažiems, ir dideliems. Jei ir Tu mėgsti sūrį, atvyk į mūsų būrį! Staigiai šiaušk į labirintus ir ieškok mūsų mažosios Pelytės Minės, o suradęs - nenusivilsi... Pelytė Minė privers šypsotis net ir didžiausią paniurėlį.

 

 

 


PEPĖ ILGAKOJINĖ

Turbūt smagiausią ir ryškiausią pasakų personažą pažįsta ir vaikai, ir tėvai. Jūsų gimtadienio šventėje apsilankiusi Pepė nepaliks abejingų, o gera nuotaika ir juokas garantuoti! Nutrūktgalvė Pepė nudažys vaikų veidelius, pakvies į smagų gimtadienio nuotykį, kupiną linksmų žaidimų ir šypseną keliančių užduotėlių.

 

BITĖ MAJA 

Dūzgia avilys linksmai, kvepia medumi žiedai. Bitė Maja tarp gėlių, su draugais ji šoka rateliu. Jei tu nori padraugauti, ir medučio paskanauti, paskraidyti su bite, nusiteik padūkti Nuotykių mieste!

 

 

 

 

 

 

PIMPAČKIUKAS  

Nuotykių miestą atakuoja juoko, išdaigų bei pokštų lavina. Viso to kaltininkas - geltonas, nedidelio ūgio, tačiau milžiniškos šypsenos savininkas Pimpačkiukas. Juokas, džiaugsmas, šypsena - štai taip skamba jo daina. Jei Tu mėgsti krėsti aibes ir visokias šiaip kitas išdaigas, paskubėki greičiau, pimpačkiukų armiją renkam vis sparčiau!          

 

 

 

 

MERGAITĖ MAŠA

Nuoširdi, linksma, guvi - mergaitė Maša nuostabi! Miško žvėrys - jos draugai. Gyvena kartu sau jie linksmai. Cirko artistas lokys - jos ištikimiausias vedlys. Maša krečia sau išdaigas, o lokiukas tvarką saugo. Nuotykių mieste šoksim ir dainuosim bei lokio pėdučių ieškosim.

 

 

 

 

 

 SNIEGUOLĖ

Sniego karalienė vaiko pūgas, rodo vaikams spindinčias snaiges! Ledo šalyje gyvena ji, ateikite į svečius visi! Snieguolė pasidalins burtais šauniais, pavers vaikų gimtadienius nuostabiais! 


TEBŪNIE GERA NUOTAIKA VISIEMS!


 
 
Adresas:

Ozo g. 25, Vilnius
Akropolis

Telefonai:8-659-14797
8-659-17377
Dirbame kasdien:I-VII  10-22 val.

© 2017 UAB „NUOTYKIŲ MIESTAS“, Visos teisės saugomos