Nuotykių Miestas

Vilniaus AKROPOLYJE,
8-659-14797, 8-659-17377
info@nuotykiumiestas.lt
Nuo 10 iki 22 val.

Atsiliepimai

"Labai patiko personažas. Gražiai mokėjo sudominti visus dalyvius. Personažė  Elza puikiai nusimano savo darbą, moka surasti bendrą kalbą su vaikučiais. Buvo sužavėti netik vaikai, bet ir tėveliai!" - Gabijos tėveliai, 2017 lapkritis.
 
"Labai patiko Žmogaus voro personažas. Labai maloni, profesionaliai vedanti vaikams programą, įsijaunčianti į vaidmenį bei reaguojanti į vaikų emocijas mergina. Mielai rekomenduotume merginą vaidinusią šį personažą ir kitiems tėvams." - Romuald tėveliai, 2017 spalis.
 
"Patogūs, jaukūs ir gražiai papuošti kambarėliai. Galimybė pasirinkti iš daugelio personažų, buvimo laikas pakankamai ilgas. Viskas patiko, vaikams buvo smagu. Personažas super geras!" - Adomo tėveliai, 2017 spalis.
 
"Viskas suorganizuota tikrai labai gerai, vaikai patenkinti, lieka labai daug nuostabių prisiminimų ir įspūdžių. Personažas su savo programa tiesiog puikiai atliko savo darbą.  Viskas tiesiog 10 balų!" - Lauritos tėveliai, 2017 rugsėjis.
 
"Labai daug yra su kuo pažaisti, daug užsiėmimų vaikams. Ryški, spalvota ir šilta aplinka, malonu matyti tiek daug žaidžiančių vaikų. Geras aptarnavimas, malonios darbuotojos. Viskas laibai patiko 100%." - Anastasijos tėveliai, 2017 rugsėjis.
 
"Mums patiko visas siūlomų paslaugų kompleksas, didelė erdvė vaikams pramogauti, linksmybės ir šokiai. Ačiū!" - Nikos tėveliai, 2017 rugpjūtis.
 
"Viskas buvo puiku! Atskirai dėkojame animatorei - personažui Betmenui! Vaikams buvo labai linksma, visos sugalvotos užduotys ir žaidimai buvo įdomūs ir labai pakėlė nuotaiką mūsų vaikams!" - Maksim tėveliai, 2017 liepa. 
 
"Mums patiko dekoracijos, jauki aplinka, draugiškas, paslaugus ir dėmesingas personalas. Ypač patiko personažas, kuris prisitaikė prie visų vaikų (įvairiakalbis kolektyvas), skyrė jiems visą dėmesį." - Emilio tėveliai, 2017 liepa. 
 
"Nuotykių mieste lankomės dažnai, mums patinka didelė žaidimų erdvė, žaidimų pasirinkimas, taip pat galimybė švęsti vaiko gimtadienį."- Emilijaus tėveliai, 2017 birželis.
 
"Mums labai patiko pasiruošusi gimtadienio vedėja. Visus vaikus įtraukė į žaidimą - tikra profesionalė! Personažą pasirinkome tinkamą ir esame tuo labai patenkinti!" - Elzės tėveliai, 2017 balandis. 
 
"Labai erdvi žaidimų aikštelė! Personažas sugebėjo suburti ir sudominti visus gimtadienio vaikus! Animatorė labai gerai pravedė programėlę!" - Rėjaus tėveliai, 2017 balandis. 
 
"Likome patenkinti personalo suteiktu dėmesiu vaikams. Taip pat patiko labirintai, atskira erdvė gimtadieniui. Pasirinktas karinės misijos personažas buvo puikiai pasiruošęs, vaikams paliko didelį įspūdį. Pagyrimai animatorei!" - Rasos tėveliai, 2017 kovas. 
 
"Nuotykių mieste mums patiko erdvė, negarsi muzika, jauki atmosfera, gera nuotaika ir šauni animatorė!" - Smiltės tėveliai, 2017 kovas. 
 
"Animatorė tikra šaunuolė, mums labai patiko! Darbuotojai mandagūs ir draugiški - puiki komanda! Ačiū už šaunią šventę!" - Viktorijos tėveliai, 2017 vasaris. 
 
"Mums patiko, jog yra daug erdvės linksminimuisi. Taip pat patiko, jog personalas rūpinasi vaikučiais!" - Kristinos tėveliai, 2017 vasaris.
 
"Jau ne pirmus metus švenčiame gimtadienį čia, tad viskas labai patiko ir esame Jums dėkingi už gerą nuotaiką!" - Ernesto tėveliai, 2017 sausis.
 
"Patiko patalpos, darbuotojų dėmesys klientui, švari aplinka. Animatorė buvo dėmesinga vaikams ir jubiliatei, gražiai piešė ant vaikų veidukų. Jubiliatės gimtadienyje buvo specialių poreikių vaikas, su matymo negalia ir raidos sutrikimu. Animatorės rūpestingumo dėka, vaikas nebuvo atskirtas nuo bendraamžių ir smagiai praleido laiką su visais kartu. Ačiū Jums! " - Emilijos tėveliai, 2017 sausis. 
 
"Patiko didelė erdvė žaidimams, įvairūs atrakcionai vaikams, nuotaikinga muzika, uždaras kambarys vakarėliui!" - Gretos tėveliai, 2016 gruodis. 
 
"Viskas buvo tiesiog puiku! Tiek vaikai, tiek tėveliai liko labai patenkinti personažu ir gimtadieniu. Ačiū!"- Milanos tėveliai, 2016 gruodis. 
 
"Puikus organizavimas, vaikams labai patiko, kad yra vieta, kur gali padūkti ir pašėlti!" - Austėjos tėveliai, 2016 lapkritis. 
 
"Nuotykių mieste gimtadienį švenčiame jau ne pirmą kartą. Tai vieta, kuri mums labai patinka!" - Pauliaus tėveliai, 2016 lapkritis. 
 
"Ačiū už nuostabų gimtadienį! Mums labai patiko aptarnaujantis personalas ir personažas Žmogus - Voras!" - Maks tėveliai, 2016 spalis. 
 
"Patiko, kad buvo atsižvelgta į vaikų tautybę - personažas kalbėjo tiek lenkiškai, tiek rusiškai! Vaikai buvo užimti, laikas labai greitai praėjo. Malonios mergaitės, dirbančios registratūroje." - Emil tėveliai, 2016 rugsėjis. 
 
"Mums patiko platus žaidimų asortimentas, organizuotumas ir užsakytas personažas, puikiai bendraujantis su vaikais!" -  Gretos tėveliai, 2016 rugsėjis.
 
"Daug erdvės vaikučiams, atskiri kambarėliai gimtadienio šventimui, personažas buvo labai įdomus". - Urtės tėveliai, 2016 rugsėjis. 
 
"Personažas puikus! Elza labai gražiai moka bendrauti su vaikučiais. Jiems viskas labai patiko!" - Auksės tėveliai, 2016 rugpjūtis. 
 
"Labai patiko animatorė, persirengusi Linksmuolytės kostiumu. Mokėjo užsiimti su skirtingo amžiaus vaikais. Paliko gerą įspūdį!" - Milenos tėveliai, 2016 liepa.
 
"Mūsų svečiams patiko gimtadienio kambarėlio aplinka, gražūs papuošimai. Slaptosios agentės programėlė buvo įdomi, suorganizuota. Tiesiog viskas puiku, AČIŪ Jums už viską." - Jovitos tėveliai, 2016 liepa.
 
"Dėkojame už patį nuostabiausią gimtadienį! Animatorius buvo labai fainas ir vaikams paliko be galo didelį įspūdį. Ir aptarnavimas labai malonus, ir žaidimų kambarys smagus - AČIŪ Jums labai!" - Rapolo tėveliai, 2016 birželis.
 
"Mums labai patiko personažas - Fėja. Vaikams ji paliko didelį įspūdį. Puikiai sugebėjo sudominti net ir tuos, kurie pradžioje dalyvauti nenorėjo. Visas kolektyvas draugiškas ir paslaugus. " - Dominykos tėveliai, 2016 birželis.
 
"Patiko personažo pasirodymas, piešimas ant vaikų veidukų, diplomas jubiliatui. Taip pat labai malonus aptarnavimas ir geras vaikų užėmimas. Vaikai labai patenkinti." - Danieliaus tėveliai, 2016 birželis.
 
"Labai gerą įspūdį paliko aptarnavimas ir papuoštas gimtadienio kambarėlis. Personažas su vaikais labai šauniai bendravo, ypač patiko tai, jog kalbėjo įvairiomis kalbomis." - Emilijos, Augustinos ir Samuelio tėveliai, 2016 gegužė.
 
,,Mes trečius metus švenčiame gimtadienį čia. Viskas labai patinka, o ypač personažas. Šiais metais buvo Elza. Ji nuostabi. Atsisveikindami visi vaikai ją apkabino." - Saulenės tėveliai, 2016 gegužė.  
 
,,Patiko žaidimų kambarys, vedama programa su klounu. Tad drąsiai visiems rekomenduosiu."- Sniegės tėveliai, 2016 gegužė. 
 
,,Daug įvairių atrakcionų, karstyklių, čiuožyklų. Vaikams labai patiko, daug įspūdžių, pati programa gerai organizuota."- Domanto tėveliai, 2016 balandis.  
 
,,Personažas gerai valdė grupę. Programa super. Vedėjos įtaigus balsas."- Ugnės tėveliai, 2016 vasaris.
 
,,Jauki, spalvinga aplinka, jaukus švenčių kambarys. Aktyvus laisvalaikis vaikams. Įdomi vaikams personažo programa."- Mato tėveliai, 2016 sausis.
 
,,Patiko aplinka, gera nuotaika, žaidimai. Galimybė užsakyti personažą kalbantį lenkų - anglų kalba. "- Karolio tėveliai, 2015 gruodis.
 
,,Rūpestinga darbuotojų priežiūra, švara, malonus bendravimas" - Aido tėveliai. 2015 gruodis.
 
Graži, saugi aplinka vaikams. Didelis veiklos pasirinkimas vaikams. Nedidelės kainos.  - Karolio tėveliai, 2015 gruodis.  
 
,,Jau ne pirmą kartą čia, bet ir toliau viskas gerai. Puiku, kad atsiranda nauji personažai. Personažas tikrai labai patiko, vaikai visą laiką buvo sudominti." - Emilės tėveliai, 2015 gruodis.
 
,,Patiko, kad gimtadienių kambariai yra atskirai nuo žaidimų erdvės. Dekoracijos, interjeras, žaislai - viskas liuks." - Aro tėveliai, 2015 lapkritis. 
 
,,Patiko, kad yra didelis personažų pasirinkimas." - Smiltės tėveliai, 2015 lapkritis. 
 
,,Atskiras kambarys, dėmesys vaikui, puikiai įrengta žaidimų erdvė."- Kamilos tėveliai, 2015 spalis.
 
,,Viskas buvo smagu, vaikai turėjo daug užsiėmimų. Labai mandagus personalas." - Emilijos tėveliai, 2015 spalis. 
 
,,Šauni komanda, puikus vaikų užėmimas, vaikams adaptuota aplinka." - Arno tėveliai, 2015 rugsėjis.
 
 Daug įvairių veiklų, saugu, vaikams smagu. Personažas dėmesingas, draugiškas." - Gabijos tėveliai, 2015 rugsėjis. 
 
Patiko kambariukas -, labai gražus, patogus. Smagu, kad vienu metu nevyksta daug gimtadienių. Labai graži, smagi Pepė Ilgakojinė. Šauniai užėmė vaikus. Vaikams labai patiko." - Aistės tėveliai, 2015 rugsėjis. 
 
Patiko organizuotumas, animatorės darbas. Taip pat patiko, kad personažas buvo gimtąja kalba (lenkų)." - Martos tėveliai, 2015 rugpjūtis. 
 
„Slaptojo agento programa labai patiko vaikams, patiko animatorius. Švenčiam jau antrus metus, nes labai čia vaikams patinka.“ – Augusto tėveliai, 2015 liepa.

„Labai smagūs atrakcionai, jauki aplinka, ne per daug triukšminga. Skiriasi nuo kitų žaidimo kambarių. Pats gimtadienio kambariukas jaukiai įrengtas.Patiko, kad už suaugusius nereikia mokėti. Tikrai rekomenduosime ir draugams čia švęsti. Personažas labai patiko, smagu netikėtai gauti dovanėlių – balionų.“– Lavijos tėveliai, 2015 birželis.

"Labiausiai vertiname tai, kad vaikai čia yra iš tikrųjų matomi ir prižiūrimi darbuotojų. Labai patiko kambarys – ir mergaitei, ir berniukui tinkamas. Patiko, kad buvo pasirūpinta įrankiais tortui.“ – Roko ir Eglės tėveliai, 2015 birželis.

„Patiko pati aplinka, atskiras kambarėlis ramesniam šventimui ir didžiulė erdvė dūkimui. Labai gera animatorė, visą laiką programą organizavo labai dinamiškai ir įdomiai. Ačiū!“ – Adomo tėveliai, 2015 birželis.

„Likom labai patenkinti, super geras personažas ir būtinai sugrįšim dar ne vieną kartą. Ačiū labai!“ – Danilos mamytė, 2015 birželis.

„Yes, I like very much. The place is very big and children have enjoyed very much. I like Kitty character. Site is a very nice. Person and children have been very happy planing, dancing and singing with her.“ – Inmaculados mamytė, 2015 birželis.

Patiko aptarnavimas, labai patiko kaip organizuotas animatorių darbas. Programa paliko teigiamą įspūdį, buvo įdomu. Programa nevarginanti, daug įdomių žaidimų.“ - Anastasijos tėveliai, 2015 gegužė.

Raganaitės personažą atliekanti mergina buvo labai atsidavusi darbui su vaikais, draugiška, rūpestinga, kūrybinga. Viskas labai patiko!“ - Patricijos mama, 2015 balandis.

Vaikams patiko užsiėmimų įvairovė, sakė: ir pašokinėjom ant batuto, ir palaipiojome laipynėse, ir t.t. Jaukus ir patogus kambarys, visiems užteko vietos.“ - Nidos tėveliai, 2015 balandis.

Labai graži aplinka, puikios atrakcijos, malonus personalas. Puikus personažas Žmogus voras! Labai patiko! Moka sutelkti net ir hyperaktyvius vaikučius, gražiai piešia ant veidukų.“- Nojaus ir Gustės tėveliai, 2015 kovas.

Very nice place. Games and programme were ok. Batman was great. Good english. Got children to play nicely even they were hungry and active.“ - Leo mamytė, 2015 kovas.

 

"This is our FAVORITE indoor playground. The birthday party we had on Sunday was fantastic. The party host was extremely good. She was very organised and communicated with the kids very well. All the kids had great fun. Thanks again! - Sally's mamytė, 2015 vasaris.
 
"Vaikams smagu čia leisti laiką, o mes džiaugiamės kad vaikai laimingi. Labai gerai jog "Nuotykių mieste" pramogų gali rasti įvairaus amžiaus sūnaus draugai." - Lino mama Daiva, 2015 sausis.
 
"Ačiū, kad esate! Viskas pas jus puiku! Labai patiko animatorės darbas ir jos programa. " - Sofios mama, 2015 sausis.
 
"Thank you very much! It was wonderful. The staff was great and the space accommodated kids of multiple ages." - Olivia's mum, 2015 sausis.
 
"Slaptoji Agentė ir Nykštukė vaikams labai patiko. Personažai pilnai užėmė vaikus, programa buvo įdomi ir aktyvi, nei vienas nenuobodžiavo. Man, kaip mamai, patiko, kad po visko nereikėjo susitvarkyti" - Jurgita, 2014 gruodis.
 
"Labai patinka "Nuotykių miesto" aplinka. Daug erdvės, bet kartu ir jauku. Programa paliko labai gerą įspūdį. Mergaitės visą valandą buvo užimtos ir tikrai nenuobodžiavo, o tai labai pagirtina, žinant kaip sunku išlaikyti tokio amžiaus (6 - 8 m.) vaikų dėmesį." - Aurėjos tėveliai, 2014 gruodis.
 
"We just celebrated our son's 2nd birthday party there. It was the best thing we could ever think of since it's winter time!" -  Erik's parents, 2015 gruodis.
 
"Užsisakėme gimtadienio šventę TIK TAU, nes aš labai norėjau ateiti ir švęsti. Taip ir buvo! Ačiū už šventę! Gražiai pagal temą paruoštas stalas, personažas atsidavęs savo darbui, įdomi programa, tobulas piešimas ant veidų, smagi diskoteka - man labai viskas patiko!" - Jono mama Giedrė, 2014 spalis.
 
"Labai patiko tai, kad atrakcionai pritaikyti įvairaus amžiaus vaikams. Liko patenkinti nuo 3 iki 14 metų vaikai. Labai įspūdinga šventė, įdomi ir aktyvi programa. Vaikai nusprendė, kad labiausiai patiko diskoteka ir žaidimas "Diena - naktis""! - vaikučių iš Aukštadvario, VDC "Navininkai", šventės "Nuotykių mieste" iniciatorė Akvilija, 2014 spalis.
 
"Džiugina vaizdas po atsinaujinimo. Labai gražu! Patinka šventės eiliškumas: personažo programėlė, tada torto įteikimas ir žaidimai bendroje salėje. Slaptosios agentės įneštas tortas tapo puikia staigmena jubiliatei." - Godos mama, 2014 spalis.
 
''Labai patiko paruoštos dekoracijos pagal mūsų pasirinktą temą, daug skirtingų atrakcijų ir personažė Princesė. " - Urtės mama ir svečiai iš Varėnos, 2014 spalis.
 
 "Daug erdvės, geras gimtadienio kambarėlių išplanavimas. Švenčiant kelis gimtadienius iš eilės, nesijaučia vaikų pertekliaus žaidimų aikštelėje. Puiki pramogų vieta įvairaus amžiaus vakams." - Smiltės mama, 2014 rugsėjis.
 
"Ačiū už galimybę surengti šventę lenkų kalba. Patiko atskiri gimtadienių kambarėliai, atrakcijų gausa, personažas ir jubiliato kilnojimas programėlės pabaigoje." - Dominik tėveliai, 2014 rugsėjis.
 
"Džiugu jog "Nuotykių mieste" daug ir įvairių atrakcijų vyresnio amžiaus vaikams (7 - 12 metų)." - Jokūbo mama, 2014 rugsėjis.
 
 "Vaikams didelį įspūdį paliko tai, kad galėjo paskraidyti visai kaip UNO parke! Labai patiko didelė erdvė, veiklų įvairovė, o į Fėjos programėlę įsitraukė net ir vyresnieji broliai! - Austėjos tėveliai, 2014 rugpjūtis.
 
''Puikus personažas Raganaitė, daug žaidimų, gražiai išpiešti vaikų veidukai, smagi diskoteka. 100 balų iš 100! Labai labai dėkojame! - Simonos mama, 2014 rugpjūtis.
 
"Vaikai tikrai smagiai praleido laiką, o aš kaip mama galiu pasidžiaugti, kad vaikai tikrai gerai prižiūrimi "Nuotykių miesto" darbuotojų." - Simo mama, 2014 liepa. 
 
''Vaikams labai patiko diskoteka su Žmogum Voru!" - Jono tėveliai, 2014 birželis.
 
''Mūsų mažiesiems (2 m.) labai patiko kamuoliukų baseinas ir batutas. Berniukai negalėjo atsitraukti nuo motociklų ir mašinyčių. Nuostabiai praleidome laiką. Vaikai bei svečiai prisižaidė, prisišoko diskotekoje." - Evos ir Roberto tėveliai, gegužė 2014.
 
"Viskas puiku, vaikai patenkinti, šventė pavyko! Šventėme ne pirmą ir tikrai ne paskutinį gimtadienį su Jumis! - Veronikos tėveliai, balandis 2014.
 
"Ačiū už šiltą, nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Vaikams labai patiko Pelytės Minės programa, smagūs žaidimai ir programos metu gerai išnaudotas laikas. Patiko atrakcijonai. Džiugu, kad užsiėmimų pas jus galima rasti įvairaus amžiaus vaikams.'' - Emilijos mama, 2014 balandis.
 
"Labai didelė erdvė, daug laisvės dūkimams ir lakstymui. Puikiai suplanuoti, gražūs, atskiri gimtadienio kambarėliai. Nuostabi programa su kariške mergina: daug judesio ir sportinių užduočių, "kultūringos" treniruotės ir drausmė. Patiko, kad paminkštintos karstyklių dalys." - Kristupo tėtis, 2014 balandis.
 
"Kai vaikai laimingi, viskas patinka ir tėveliams" - Karolinos tėveliai, 2014 kovas.
 
''Personažas dėmesingas, profesionalus, vaikams labai patiko. Labai didelis privalumas, jog mokėjo keletą kalbų (lietuvių, rusų, lenkų).'' - Arinos tėveliai, 2014 kovas.
 
''Labai patiko, kad mergaitės matavosi Princesės batelius ir ėjo kilimu. Puiku, kad personažo programėlė įtraukta į kambarėlio nuomą.'' - Agnės mama, 2014 vasaris.
 
''Patiko, kad galima pasirinkti iš daug personažų, kurie programėlę gali pravesti ir lenkiškai. Švaru, tvarkinga, gražūs kambarėliai.'' - Mildos mama, vasaris 2014.
 
''Mes "Nuotykių mieste'' lankomės jau gal 4 kartą. Vaikams patinka viskas, mums, tėvams - taip pat. Gerai kad galima atsinešti maistą, gėrimus ir kt. Mergytėms labai patiko Džinė, dėkojame jai! '' - Aušrinės tėveliai, vasaris 2014.

''Gražūs piešiniai ant veidų, smagūs šokiai, žaidimai, įdomi Princesės programa'' - Kamilės tėveliai, 2014 sausis.

''Viskas patiko, o ypač Slaptoji Agentė. Ačiū'' - Robertos tėveliai, 2014 sausis.

''Princesė buvo nuostabi. Ačiū Jums už šventę! Rekomenduosime draugams!'' - Dovilės ir Iretos tėveliai, 2014 sausis.

''Labai patiko Princesės bendravimas su vaikais. Programa atitiko vaikų amžių. Ačiū Jums!'' - penktąjį gimtadienį šventusios Ugnės tėveliai, 2013 gruodis.

''Nuoširdžiai dėkojame, buvo labai linksma! Nuostabi programa, vaikai laimingi'' - Elzės tėveliai, 2013 gruodis.

"Patiko laisvė vaikams, labai šaunus Žmogaus Voro personažas. Malonios ir dėmesingos vaikų saugumui darbuotojos. Žmogus Voras labai patiko vaikams. Aktyviai rungtyniavo ir su entuziazmu įsitraukė į žaidimus" - Igno tėveliai, 2013 lapkritis.

"Patiko Žmogaus Voro programa. Labai įdomūs žaidimai. Malonus ir dėmesingas personalas" - Georgij tėveliai, 2013 lapkritis.

"Patiko žaidimų aikštelė, geras ir malonus aptarnavimas. Vaiko šventė suorganizuota labai gerai, puikiai įrengtas gimtadienio kambariukas, Kiškytė Morkytė greitai susidraugavo su vaikais. Švente likome labai patenkinti" - Magdalenos tėveliai, 2013 lapkritis.

"Patiko šventinis gimtadienio kambariukas, spalvinga aplinka bei labai malonus personalas" - Kiros tėveliai, 2013 spalis. 

"Mums labai patiko švęsti gimtadienį "Nuotykių Mieste". Vaiaki labai linksmai praleido laiką. Karinė misija patiko tiek tėveliams, tiek vaikams. Kiekvienais metais švenčiame gimtadienį ir tikrai grįšime kitais metais. Ačiū" - Valdemaro tėveliai, 2013 spalis.  

"Patiko įdomios laipynės vaikams, linksma ir vaikiška muzika, užtektinai laiko gimtadienio šventei, labai gera bei įdomi Piratės programa. Piratė energinga, linksma, betarpiškai su kiekvienu vaiku bendraujanti mergina" - Vytauto tėveliai, 2013 spalis.

"Viskas nuostabu: aplinka, atmosfera, Princesė ir jos programa. Vaikams paliko nuostabų įspūdį" - Gabrielės tėveliai, 2013 spalis.

"Viskas patiko: aplinka, personalas, muzika, Pelytė Minė. Nors vaikai dar labai maži, bet viskas buvo labai gerai. Pelytė Minė buvo dėmesinga visiems vaikams. Ačiū" - Aleksandro tėveliai, 2013 spalis.    

"Švaru, gražu, daug įvairių žaidimų, labai nuotaikinga muzika. Vaikus labai sužavėjo Princesė" - Agnietės tėveliai, 2013 spalis.   

"Patiko, kad galima atsinešti savo užkandžius. Be to, labai priimtina kaina gimtadienio šventimui. Pelytė Minė labai patiko vaikams. Vaikai buvo labai laimingi" - Lavijos tėveliai, 2013 rugsėjis.       

"Viskas patiko "Nuotykių Mieste". Labai patiko Piratė, jos programa buvo nuostabi, o ji pati - fantastiška" - Karolinos tėveliai, 2013 rugsėjis. 

"Patiko batutai, virvių parkas, didelės čiuožyklos. Pelytė Minė patiko ir vaikams, ir tėvams. Žaidimuose dalyvavo ir maži, ir dideli vaikučiai" - Margaritos tėveliai, 2013 rugsėjis. 

"Labai patiko Slaptoji Agentė. Patiko su ja ieškoti įvairiausių užuominų. Vaikai liko patenkinti" - Dovydo tėveliai, 2013 rugsėjis.

"Vaikų užimtumas - daug savarankiškos veiklos, jaukūs bei uždari gimtadienio kambariai. " - Dominyko tėveliai, 2013 rugpjūtis.   

"Viskas labai patiko, buvo labai linksma ir dar kartą būtinai grįšime į Jūsų šaunią pramogų aikštelę. Labai, labai Jums ačiū už šventę. Labai patiko Piratė. Ji labai šauni ir linksma, mokėjo mus užimti ir linksminti" - Evelinos tėveliai, 2013 rugpjūtis.

"Gražus, spalvingas gimtadienio kambariukas. Pelytė Minė paliko gerą įspūdį. Vaikams labai patiko" - Katios tėveliai, 2013 liepa.

"Patiko gimtadienio programa, klouno pasiruošimas. Viskas buvo labai gerai organizuota, vaikai neturėjo laiko nuobodžiauti. Klouno pasirodymas buvo tobulas" - Karinos tėveliai, 2013 liepa.

"Čia mums visada patinka. Linksma atmosfera. Visada malonūs darbuotojai. Gimtadienyje dalyvavo šauni Princesė. Užėmė visas gimtadienio dalyves" - Gabrielės tėveliai, 2013 birželis.

"Daug pramogų. Labai maloni Pelytė Minė. Vaikai liko patenkinti ir sužavėti. Labai gerai užima vaikus, neliko nei vieno abejingo. Gerai bendrauja su vaikučiais. Šventė buvo puiki" - Izabelės tėveliai, 2013 birželis.

"Patiko erdė: saugu, galima matyti, kur yra vaikai; patiko, kad yra leidžiama vaikiška muzika. Piratės veiklos yra puikios!" - Ievos tėveliai, 2013 birželis.

"Patiko tai, jog "Nuotykių Mieste" yra tvarkinga, švaru. Labai daug įvairios veiklos vaikams. Pelytė Minė labai patiko" - Lauros tėveliai, 2013 gegužė.

"Patiko animatorė, kuri labai smagiai vedė gimtadienį. Vaikai buvo labai patenkinti. Malonus personalas. Piratė paliko labai gerą įspūdį. Labai gyvybinga, aktyvi mergina. Užduotys labai įdomios. AČIŪ!" - Alano tėveliai, 2013 gegužė.       

"Patiko žaidimų įvairovė bei gimtadienio kambariuko dizainas. Žmogus Voras buvo įdomus ir originalus" - Georgijaus tėveliai, 2013 gegužė.

"Viskas labai patiko "Nuotykių Mieste". Labai malonus aptarnaujantis personalas. Čia labai linksma ir įdomu. Žmogus Voras labai patiko ir paliko neišdildomą įspūdį vaikams" - Viliaus tėveliai, 2013 gegužė.   

"Jauki atmosfera "Nuotykių Mieste". Labai patiko uždari kambariukai. Princesė ir jos programa puiki, kokybė atitinka kainą" - Guntės tėveliai, 2013 gegužė.

"Patogūs ir žaismingai įrengti gimtadienių kambarėliai, smagi įranga ir daug erdvės pasilakstymams. Esame labai patenkinti Pelytės Minės programėle" - Amelijos tėveliai, 2013 gegužė.

"Viskas patinka, nes gimtadienį švenčiame antrus metus iš eilės" - Manto tėveliai, 2013 gegužė.

"Labai patiko "Nuotykių Mieste"! Labai patiko animatorė "Karinė misija". Šaunuolė! Labai malonios darbuotojos. Viskas labai patiko, manau, kad dar nekartą atvažiuosime" - Gytės tėveliai, 2013 gegužė.

"Patiko pramogos įvairaus amžiaus vaikams, kadangi mūsų šventės dalyviai - vaikai nuo 2 iki 10 metų, mums labai tiko Jūsų siūlomi užsiėmimai. Pelytė Minė labai patiko, įspūdis geras. Vaikai liko patenkinti, programėlė atitiko lūkesčius, vaikai smagiai praleido laiką" - Gabijos tėveliai, 2013 balandis. 

"Patiko, kad yra daug aktyvių pramogų. Pelytė Minė labai patiko, vaikams buvo smagu" - Elzės tėveliai, 2013 balandis.  

"Patiko Klouno programa, visi atrakcionai, o labiausiai čiuožykla ir kamuoliukų baseinas" - Beno tėveliai, 2013 balandis.  

"Labai daug pramogų įvairaus amžiaus vaikams. Raganaitė ir jos programa patiko" - Olivijos tėveliai, 2013 balandis.

"Labai puikiai paruošta Slaptosios Agentės programėlė. Vaikams buvo labai įdomu. Įspūdis labai geras. Vaikams ir tėvams viskas patiko" - Nikitos tėveliai, 2013 balandis.

"Patiko aplinka, Piratės puiki programa, vaiko gimtadienio kambariukas" - Milos tėveliai, 2013 balandis.

"Patiko užduotys, personažas, aplinka, malonus darbuotojų aptarnavimas ir bendravimas" - Mortos tėveliai, 2013 balandis.   

"Viskas labai patiko. Malonus kolektyvas. Labai gražus interjeras. Labai gera Pepės Ilgakojinės programa, labai daug rungčių. Buvo įdomu ir tikrai tinka pradinių klasių mokiniams. Buvo labai linksma" - Urtės tėveliai, 2013 balandis.   

"Labai patiko visi žaidimai, aplinka labai spalvinga ir jauki. Mūsų personažas Pelytė Minė vaikams labai patiko. Mergina labai moka bendrauti su vaikais, moka juos užimti, o taip pat turi labai įdmonių užduotėlių vaikučiams" - Eidvilės tėveliai, 2013 balandis.

"Patiko saugumas "Nuotykių Mieste". Piratė paliko puikų įspūdį" - Simono tėveliai, 2013 balandis.

"Puikus aptarnavimas, punktualumas, profesionali komanda, vedėja puikiai sutarė ir užėmė vaikus. Aibė žaidimų, kas neleidžia nuobodžiauti nė vienam vaikui. Klounas buvo puikus. Rado bendrą kalbą ir sutarimą su visais vaikais, nepriklausomai nuo to, kad vaikų amžius skirtingas" - Austėjos tėveliai, 2013 balandis.     

"Patiko personažas, aplinka, vaikų priežiūra. Linksmuolytė patiko vaikams" - Editos tėveliai, 2013 balandis.     

"Patiko, kad turėjome atskirą erdvę. Labai gerai apgalvotas laiko tarpas, 2,5 val., manau, tikrai pakanka. Fėja tikrai organizuotai ir tuo pačiu kantriai pravedė užsiėmimus. Fėja labai gražiai žaidė su mergaitėmis. Labai tinkama mergaitė personažui" - Emilijos tėveliai, 2013 balandis.     

"Patiko Pelytė Minė, jos užsiėmimas su vaikais. Ačiū" - Evitos tėveliai, 2013 balandis.

"Vaikams labai patiko žaidimų aikštelė. Piratė paliko didelį įspūdį. Vaikams patiko ieškoti lobio, žaisti įvairius žaidimus su animatore" - Danieliaus tėveliai, 2013 kovas.

"Patiko, kad atskiri kambarėliai gimtadieniams, gražiai įrengti. Daug erdvės žaisti. Patiko įdomi Slaptosios Agentės programa" - Mariaus tėveliai, 2013 kovas.

"Vaikai turėjo pilną laisvę lakstyti, dūkti, žaisti. Patiko, kad kiekvienas gimtadienis vyko atskiruose kambariukuose ir laikas suderintas taip, kad vaikų erdvė nebūtų užkrauta gausa vaikų. Patiko, kad Piratė jaučia vaikus ir mato, kuriam vaikui reikia daugiau dėmesio. Vaikai buvo užimti ir sudominti lobio ieškojimu" - Kotrynos tėveliai, 2013 kovas. 

"Patiko tai, kad laipynės pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Labai patiko diskoteka" - Pauliaus tėveliai, 2013 kovas.   

"Viskas patiko "Nuotykių Mieste". Atrakcionai patiko ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Įspūdį paliko spalvoti vaikučių veidukai bei  labai patiko burundukų dainelės" - Patricijos tėveliai, 2013 kovas.

"Labai šauni atmosfera, daug įvairių žaidimų, tinkamų įvairaus amžiaus bei interesų vaikams. Personažas labai patiko. Piratė buvo labai draugiška, mokėjo sudominti visus ir įtrauki į žaidimą. Ačiū" - Dennio tėveliai, 2013 kovas.

"Labai įdomi "Slaptosios agentės" programa. Patiko tvarkingas kambarys bei labai įdomūs žaidimai" - Medos tėveliai, 2013 kovas.       

"Labai smagu, kad yra gražūs, erdvūs, atskiri kambarėliai. Daug veiklos mažyliams tiek žaidimų zonoje, tiek privačioje erdvėje" - Miglės tėveliai, 2013 kovas  

"Labai patiko Fėjos personažas. Vaikai buvo užimti ir labai linksmi. Patiko tai, kad patekome tuo metu, kai pritaikė nuolaidą, taip pat, kad vaikams buvo daug erdvės. Gerai įrengti vaikų gimtadienių kambariai, daug vietos" - Arinos tėveliai, 2013 kovas. 

"Patiko atrakcionai, žaidimai, darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas. Vyravo puikios nuotaikos" - Gedimino tėveliai, 2013 kovas.   

"Viskas švaru, tvarkinga. Patogu tai, kad "Akropolyje" - jei nedalyvauji šventėje (pavyzdžiui: vaikų svečių tėveliai) yra kur praleisti dvi valandas. Vaikams personažas labai patiko" - Agnės tėveliai, 2013 kovas.   

"Labai daug vietos, erdvu, saugu (kas yra labai svarbu tėvams). Slaptosios agentės personažas puikus. Viskas labai patiko. Ačiū!" - Jekaterinos tėveliai, 2013 kovas.   

"Piratė labai gerai susitvarkė su gauja mažų piratų. Šaunuolė!" - Elzės tėveliai, 2013 kovas.    

"Patiko animatorė, jauki aplinka, žaidimų kompleksas, labai daug įvairių žaislų. Didelis personažų pasirinkimas. Visą laiką vaikai buvo užimti ir linksmi. Pelytės Minės personažas buvo gražus ir linksmas, labai sudomino vaikus" - Agatos tėveliai, 2013 kovas.   

"Patinka, kad galima atsinešti savo maistą. Labai patiko aplinka, buvimo trukmė. Pelytė Minė puikiai tiko 2 - jų metų amžiaus vaikams, prižiūrėjo jubiliatą" - Jūratės tėveliai, 2013 kovas.   

"Patiko labirintai, žaidimų įvairovė, malonus personalas" - Mildos tėveliai, 2013 kovas.

"Didelis pramogų pasirinkimas vaikams, geras bendravimas su jais. Piratės programa patiko, vaikai buvo užimti, tikrai malonu buvo žiūrėti" - Jekaterinos tėveliai, 2013 kovas.


TEBŪNIE GERA NUOTAIKA VISIEMS!


 
 
Adresas:

Ozo g. 25, Vilnius
Akropolis

Telefonai:8-659-14797
8-659-17377
Dirbame kasdien:I-VII  10-22 val.

© 2017 UAB „NUOTYKIŲ MIESTAS“, Visos teisės saugomos